BORDSLAMPA, så kallad "parfymlampa", porslin, "Dragspelspojke / Accordion Boy", Goebel, Tyskland, 1900-talets mitt.

505052. BORDSLAMPA, så kallad "parfymlampa", porslin, "Dragspelspojke / Accordion Boy", Goebel, Tyskland, 1900-talets mitt.

Höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 254