GUNNAR GREIBER. Träd, olja på papper, signerad.

504724. GUNNAR GREIBER. Träd, olja på papper, signerad.

36 x 38 cm.

Krakelyr.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 38 cm.

Krakelyr.

Gunnar Greiber (1919–2011)

Antal besök: 546