BENGT ÅBERG. Kyssen, färglitografi, signerad och märkt "EA".

504679. BENGT ÅBERG. Kyssen, färglitografi, signerad och märkt "EA".

52 x 41 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 41 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 775