PAUL HOLSBY. "I den stigande vägens tecken" och "Konfrontation på djup nivå", 2 st. färglitografier, signerade, numrerade 13/75 respt. HC I/XX och daterad -73/74.
503965. PAUL HOLSBY. "I den stigande vägens tecken" och "Konfrontation på djup nivå", 2 st. färglitografier, signerade, numrerade 13/75 respt. HC I/XX och daterad -73/74.