PAUL HOLSBY. "I den stigande vägens tecken" och "Konfrontation på djup nivå", 2 st. färglitografier, signerade, numrerade 13/75 respt. HC I/XX och daterad -73/74.

503965. PAUL HOLSBY. "I den stigande vägens tecken" och "Konfrontation på djup nivå", 2 st. färglitografier, signerade, numrerade 13/75 respt. HC I/XX och daterad -73/74.

42 x 50 respektive 50 x 42 cm.

Paul Holsby (1921–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Paul Holsby (1921–2007)

Antal besök: 546