TESKEDAR 12 st. TÅRTSPADE, SOCKERTÅNG, silver, bruttovikt 200 gram.

503791. TESKEDAR 12 st. TÅRTSPADE, SOCKERTÅNG, silver, bruttovikt 200 gram.

Stämplade GAB 1974, längd tårspade 20, tesked 11,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 655