OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsbild från Visby, olja på duk, signerad "Jalbert".

503395. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsbild från Visby, olja på duk, signerad "Jalbert".

Bildmått 60 x 48,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 60 x 48,5 cm.

Antal besök: 2 327