BORDSFOTOGENLAMPA, porslin och zink, omkring sekelskiftet 18/1900.

502853. BORDSFOTOGENLAMPA, porslin och zink, omkring sekelskiftet 18/1900.

Oljehus i porslin med målad dekor i form av rosor. Höjd 55 cm.

Bruksslitage, kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kantnagg.

Antal besök: 638