PAUL HOFF. Lockurna i keramik, signerad och daterad -87, Gustavsberg Unikat nr 95.

502558. PAUL HOFF. Lockurna i keramik, signerad och daterad -87, Gustavsberg Unikat nr 95.

Pumpaformat kärl i stengods med rostbrun glasyr.
Undertill signerad Paul Hoff, Gustavsberg med studiohanden, Sweden -87, Unik 95.
Höjd 16 cm.

Locket saknas.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Locket saknas.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 649