BORDSUR, marmor, Art Deco. 1930-tal.

502213. BORDSUR, marmor, Art Deco. 1930-tal.

Marmor och patinerad metall. Fasettslipat glas. Längd ca 36 , bredd ca 13,5, höjd ca 36 cm. Pendel medföljer.

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 992