FOLKE GULLBY. "D Drummond på Slefringe". Etsning. Signerad och numrerad 102/115.

501603. FOLKE GULLBY. "D Drummond på Slefringe". Etsning. Signerad och numrerad 102/115.

Ca. 24x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 24x16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 799