ÅKE PETTERSSON NÅW. "Ett skärgårdshemman", färglitografi, signerad och numrerad 289/360.

501566. ÅKE PETTERSSON NÅW. "Ett skärgårdshemman", färglitografi, signerad och numrerad 289/360.

Bildmått 29 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 29 x 41 cm.

Antal besök: 596