GULDPENDYL, "Tre rosor", rokokostil, 1900-tal.

501293. GULDPENDYL, "Tre rosor", rokokostil, 1900-tal.

Dekor i form av rosor och akantusblad.
Höjd 59 cm.

Bruksslitage, något nött i förgyllningen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 726