BAS, Yamaha, RBX 200, 1900-talets andra hälft.

500782. BAS, Yamaha, RBX 200, 1900-talets andra hälft.

Bas, Yamaha, RBX 200, fyrsträngad.
Märkt Yamaha since 1887
Längd 112 cm.
Medföljer svart softcase, extra axelband samt 2 st kablar.

Bruksskick, märken. Skruvar med rost.
En sträng saknas.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Yamaha since 1887
Längd 112 cm.

En sträng saknas.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 5 494