JENNY NYSTRÖM. Porträtt, tusch och blyerts, signerad och daterad 1922.

500709. JENNY NYSTRÖM. Porträtt, tusch och blyerts, signerad och daterad 1922.

Ramens innermått ca 14,5 x 11 cm
Läs mer om Jenny Nyström: https://en.wikipedia.org/wiki/Jenny_Nyström.

Ej examinerad ur ram.

Jenny Nyström (1854–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Jenny Nyström (1854–1946)

Antal besök: 1 297