MÅRTEN ANDERSSON. "Kaffedrickarna", färglitografi, signerad och numrerad 374/400.

500061. MÅRTEN ANDERSSON. "Kaffedrickarna", färglitografi, signerad och numrerad 374/400.

48 x 47 cm.

Mårten Andersson (1934–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 47 cm.

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besök: 937