Stadsauktion Sundsvall
Övrigt
Övrigt
EMALJSKYLT, "Svenska Frisör Föreningen", 1900-talets andra hälft.
499982. EMALJSKYLT, "Svenska Frisör Föreningen", 1900-talets andra hälft.
Diameter 25 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 25 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 860