VINKANNA, munblåst glas och nysilver, 18/1900-tal.

499403. VINKANNA, munblåst glas och nysilver, 18/1900-tal.

Kasgraverad dekor i form av vinrankor. Höjd 29 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 297