PER LÜTKEN. Vas, kristall, Holmegaard, signerad, 1900-tal.

499331. PER LÜTKEN. Vas, kristall, Holmegaard, signerad, 1900-tal.

Etikettmärkt. Diameter 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt. Diameter 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 415