ERIK HÖGLUND. SAMLING grönt glas, 3 delar, 1900-talets mitt.

499318. ERIK HÖGLUND. SAMLING grönt glas, 3 delar, 1900-talets mitt.

Vaser, 2 st samt karaff. Höjd 20 cm, bredd 10 cm, höjd 16 cm, bredd 7 cm och höjd 14 cm, bredd 7 cm.

bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 781