BILL OLSON. "Blue Monk", blandteknik, signerad och daterad -86.

499205. BILL OLSON. "Blue Monk", blandteknik, signerad och daterad -86.

Bildmått 91 x 64,5 cm. Yttermått 107,5 x 82 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 603