ERIK HÖGLUND. LJUSSTAKE, 1900-talets andra hälft.

499202. ERIK HÖGLUND. LJUSSTAKE, 1900-talets andra hälft.

Bodasmide, Blått och vitt glas, höjd 39 cm.

bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 563