SPEGEL med KONSOLLHYLLOR, 3 delar, trä och pastellage, empir-stil, Oscar II, 18/1900-tal.

499141. SPEGEL med KONSOLLHYLLOR, 3 delar, trä och pastellage, empir-stil, Oscar II, 18/1900-tal.

Krön med krönt medaljong föreställande Oscar II.
Höjd 81,5 cm, bredd 37 cm. 2 st konsollhyllor höjd 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 887