VAS, porslin, Rosenthal, Tyskland 1900-talets mitt.

498986. VAS, porslin, Rosenthal, Tyskland 1900-talets mitt.

Stämpelmärkt och signerad. Handmålad dekor i form av palmblad och körsbärsblommor.
Höjd 12 cm, diameter 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm, diameter 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 334