BIL OLSON. Figurkomposition, kolteckning, signerad och daterad -81.

498616. BIL OLSON. Figurkomposition, kolteckning, signerad och daterad -81.

39 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 32 cm.

Antal besök: 908