KARL ERIK HÄGGBLAD. "Tändstickfallet", olja på duk, signerad.

498609. KARL ERIK HÄGGBLAD. "Tändstickfallet", olja på duk, signerad.

50 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65 cm.

Antal besök: 2 743