KARMSTOLAR, ett par, "Öglan", Gillis Lundgren för Ikea. 1970-tal.

498449. KARMSTOLAR, ett par, "Öglan", Gillis Lundgren för Ikea. 1970-tal.

Stomme i ljust böjträ.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Armstöd lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme i ljust böjträ.

Antal besök: 6 733