VASER, 2 st, glas, Bengt Edenfalk, Skruf, signerade, 1900-tal.

497158. VASER, 2 st, glas, Bengt Edenfalk, Skruf, signerade, 1900-tal.

Höjd 19 - 20,5 cm.

Bruksslitage, rektangulär vas med smärre nagg vid mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 - 20,5 cm.

Antal besök: 1 125