SVENOLOF EHRÉN. Fjällstuga, färglitografi, signerad, numrerad och daterad -79.

496682. SVENOLOF EHRÉN. Fjällstuga, färglitografi, signerad, numrerad och daterad -79.

Bildmått 56 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 56 x 62 cm.

Antal besök: 448