PER ANDERSSON. Koltrast, etsning, monogramsignerad PA och numrerad 40/50.

496633. PER ANDERSSON. Koltrast, etsning, monogramsignerad PA och numrerad 40/50.

23 x 17 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 17 cm.

Antal besök: 1 679