SOFFA och FÅTÖLJ, Bertil Fridhagen, Bröderna Andersson.

495347. SOFFA och FÅTÖLJ, Bertil Fridhagen, Bröderna Andersson.

Stomme av mahogny. Fast stoppad rygg, lösa plymåer i sits. Soffa längd 195 cm.

Bruksslitage. Stötmärken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 458