FIGURINER, 4 st, tomtar, keramik, bl.a. Gräfenroda, Tyskland, 1900-tal.

495290. FIGURINER, 4 st, tomtar, keramik, bl.a. Gräfenroda, Tyskland, 1900-tal.

Höjd 13 - 24 cm.

Bruksslitage, två mindre tomtar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 - 24 cm.

Antal besök: 938