Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
BRUNO WIKLUND. "Strandskator på Kjöllefjord", olja på duk, signerad.
494894. BRUNO WIKLUND. "Strandskator på Kjöllefjord", olja på duk, signerad.
70 x 75 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 75 cm.
Stadsauktion Sundsvall
717