VÄGGLAMPA, betsad ek, 1950-tal.

494344. VÄGGLAMPA, betsad ek, 1950-tal.

Längd 73 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 73 cm.

Antal besök: 484