GOLVLAMPA, bonad björk, Art Deco, 1930-tal.

494313. GOLVLAMPA, bonad björk, Art Deco, 1930-tal.

Skaft och fot av bonad björk. Höj och sänkbar. Höjd 128 - 140 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 432