OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogsväg på natten, olja på pannå, signerad "L.O. Wenzel" och daterad -92.

493694. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skogsväg på natten, olja på pannå, signerad "L.O. Wenzel" och daterad -92.

60 x 43 cm.

Ytsmuts. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 43 cm.

Ytsmuts. Färgbortfall.

Antal besök: 629