SKRIVSTÄLL samt KAFFERUSKA med STÖT, trä, allmoge, 1800-tal.

493435. SKRIVSTÄLL samt KAFFERUSKA med STÖT, trä, allmoge, 1800-tal.

Skrivställ, längd 30, bredd 18 cm. kafferuska med stöt, höjd 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 661