BENDT KNUDSEN. Örhängen, ett par, 925 sterling silver, Danmark, 1900-talets mitt.

493241. BENDT KNUDSEN. Örhängen, ett par, 925 sterling silver, Danmark, 1900-talets mitt.

Stämplade. Längd 9 cm, inkl krokar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 690