VAS, glas, Monica Backström, signerad, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

492583. VAS, glas, Monica Backström, signerad, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft.

Opaliserande och klar glasmassa. Höjd 20,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 427