SILVERBESTICK, bl.a. kaffeskedar, Aldon, 1900-talets andra hälft. Totalvikt 422 gram.

491898. SILVERBESTICK, bl.a. kaffeskedar, Aldon, 1900-talets andra hälft. Totalvikt 422 gram.

Kaffeskedar i etu, längd 11,5 cm. Sockertång, märkt COP längd 10,5 cm. Tårtspade, 2 st. märkt COP, längd 21,5 cm. Serveringsgafflar, 2 st. märkta HAÖ, längd 18 cm. Totalvikt 422 gram.

Bruksslitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor. Märken.

Antal besök: 504