CARL LARSSON. EFTER. Färglitografi, numrerad 776/790.

491892. CARL LARSSON. EFTER. Färglitografi, numrerad 776/790.

Barnkammare, ca. 34x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Barnkammare, ca. 34x52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 379