EFTERRÄTTSSKÅLAR, 10 st, "Ultima Thule", Tapio Wirkkala, Iittala, 1900-tal.

491270. EFTERRÄTTSSKÅLAR, 10 st, "Ultima Thule", Tapio Wirkkala, Iittala, 1900-tal.

4 st i kartong, diameter 11,5 cm, höjd 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 505