VAS, stengods, signerad, Inger Persson, Rörstrand. Signerad. 1900-talets mitt.

491201. VAS, stengods, signerad, Inger Persson, Rörstrand. Signerad. 1900-talets mitt.

Turkos glasyr. Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Turkos glasyr. Höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 583