SKEDAR, silver, Erik Lindroth, Umeå, 1800-talets mitt. Bruttovikt 142 gram.

490966. SKEDAR, silver, Erik Lindroth, Umeå, 1800-talets mitt. Bruttovikt 142 gram.

3 skedar märkt E. Lindroth B5, längd 20-20,5 cm.
1 sked märkt E. Lindroth, Y4, längd 21,5 cm.

Slitage. Bucklor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Bucklor. Märken.

Antal besök: 1 283