JARDINÄR, nysilver och glas, jugend, 1900-talets första fjärdedel.

490904. JARDINÄR, nysilver och glas, jugend, 1900-talets första fjärdedel.

Längd 41, höjd 17 cm.

Bruksslitage, repor, gåvoinskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 41, höjd 17 cm.

Antal besök: 486