TAKLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

490799. TAKLAMPA, glas, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Fyra ljuspunkter. Diameter 35, total höjd 26 cm.

Bruksslitage, liten nagg på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 716