SKRIVBORDSSTOL, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

490781. SKRIVBORDSSTOL, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Grönt skinn, surrar, står på hjul.

Bruksslitage, skador på klädseln, lackskador på träet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 760