KJOL, sannolikt Finland, 1970-tal. Strl 36.

490552. KJOL, sannolikt Finland, 1970-tal. Strl 36.

Vitt bomullstyg med mönster i svart och grått. Omlottmodell med bälten. Längd 102 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar vid linningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 373