SERVERINGSVAGN, med glasskiva, 1900-talet andra hälft.

490532. SERVERINGSVAGN, med glasskiva, 1900-talet andra hälft.

Serveringsvagn med glasskiva samt hållare för tre flaskor
Längd 73, bredd 47, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 674