ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första kvartal.

49041. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första kvartal.

Grön stoppad sits. Karm och stomme i ek.

Fläckar samt bruksslitage.

Fläckar samt bruksslitage.

Antal besök: 15 363