49023. PARTI SILVER, 4 delar, tot vikt (exkl glasinsats) ca 356 gram.
Ishink med glasinsats, höjd ca 13,5 cm.
2 st punschmuggar, stmpl GUFA.
Pokal, sterling.
Glasinsats med avslag och nagg. Punchmuggar med emaljerade vapensköldar. Emaljskador. Gravyrer.